Proxy Blog

Proxy hakkında en yeni bilgiler ve güncellemeler - Proxysatinal.com

Knight Online Proxy satın al

Proxysatinal.com Tarafından 25 Şubat 2018 tarihinde yayınlandı.

Knight Online Proxy satın al

Bazı nedenlere bağlı olarak proxy sisteminde problemler meydana gelebilmekte ve bu durum sonucunda da kullanıcılar mağdurluk yaşayabilmektedirler. Bu durum sonucunda kullanıcıların yapması gereken tek şey, internet dünyası üzerinden kaliteli ve güvenilir web siteleri üzerinden knight online proxy satın al uygun fiyat tarifesi üzerinden satın almasıdır.

Devamını Oku

Acme Proxy satın al

Proxysatinal.com Tarafından 24 Şubat 2018 tarihinde yayınlandı.

Acme Proxy satın al

Bilgisayarınızda yer alan proxy sistemi bazı nedenlere bağlı olarak yavaşlaması veya aktif olamaması durumunda, internet dünyası üzerinden uygun fiyat tarifesi üzerinden kaliteli ve güvenilir acme proxy satın alabilmektesiniz. Cihazınızdaki ip adresine uygun olan acme proxy satın aldığınız takdirde sistemi uzun süreçli olarak kullanabilir ve internet dünyası üzerinden yasaklı veya engelli olabilen web sitelere kolayca erişim sağlayabilmektesiniz.

Devamını Oku

Steam Proxy satın al

Proxysatinal.com Tarafından 20 Şubat 2018 tarihinde yayınlandı.

Steam Proxy satın al

Kullanılan bilgisayarlarda zaman zaman steam proxy satın al ayarlarında olumsuz durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu durum karşısında birçok kullanıcıların uygulaması gereken basit adımlar sayesinde steam proxy ayarlarında meydana gelen problemi çözümleyebilmektedirler.

Devamını Oku

instagram proxy satın al

Proxysatinal.com Tarafından 18 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.

instagram proxy satın al

İnstagram Proxy satın aldığınız zaman artık özgür bir instagram kullanıcı olabileceksiniz. Öyle ki, IP adresini sınırsız olarak değiştirebileceğiniz için internet üzerinden güvenilir ve anonim bir şekilde dolaşabileceksiniz. Normalde internet ve instagram üzerinden yapmış olduğunuz gezintilerde arkanızda birtakım izler bırakırsınız. Bu izler sizlerin kimliğini açığa çıkarmak için yeterli olabilecek izlerdir. Ancak instagram Proxy aldığınız zaman, arkanızda hiçbir iz bırakmayacak, dilediğiniz kadar instagram hesabı açabileceksiniz.

Devamını Oku

Vekil sunucu nedir ?

Proxysatinal.com Tarafından 18 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.

vekil sunucu nedir

Türkçe adı ile vekil sunucu bilişim adı ile Proxy, internet sitelerine bağlanırken sizin internetiniz ile site adresi arasında aracı görevi gören sistemdir. Vekil sunucu, bağlanmak istediğiniz site ile sizin aranızda bağlantıyı sağlayan bir köprü olarak düşünülebilir.

Devamını Oku

Aktif Proxy satın al

Proxysatinal.com Tarafından 18 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.

aktif proxy satın al

Proxy ya da Türkçe adı ile vekil sunucular, internete erişim sırasında internet sitesi ile sizin ağınız arasında bir ara sunucudur. Örnek vermek gerekirse; bir web sayfasına bağlanmak istediğinizde doğrudan bağlantı yerine Proxy sunucu devreye girerse;

  • Öncelikle tarayıcı Proxy’e bağlanır ve hangi sayfayı istediğini söyler.
  • Proxy o sayfaya bağlanır (Güvenilir değilse uyarılır) ve istenilen içeriği alır.
  • Proxy aldığı içeriği tarayıcıya gönderir.

Devamını Oku